DevContact.cz
| katalog stavebních firem

Kominictví (Nalezeno 866 firem)

Doporučené záznamy

Jan Mokrý

Jiráskova 396, Zásmuky

Nabízíme revize komínů, čištění, frézování, vložkování a kominické služby. Provádíme stavbu třívrstvých komínů. Zabýváme se vypalování dehtů, čištění kotlů a poradenstvím.

Miloslav Vachel

J. Plachty 2111/13, České Budějovice

Firma provádí veškeré kominické práce. Nabízí čištění, kontrolu komínů, revize a kolaudace komínů, vložkování komínů pro plynná, kapalná i tuhá paliva. Stavění a opravy komínových těles všech druhů. Frézování komínů. Měření emisí a zplodin, výměna prasklých šamotových vložek, připojování spotřebičů.

Miroslav Jahoda

Na Brunclíku 178, Kutná Hora

Provádíme kontrolu a čištění komínů, kolaudační revize, vložkování, frézování vlastní komínovou frézou, montáž třívrstvých nerezových komínů, připojování spotřebičů, měření tahu, odborné posudky i výškové práce. Jsme revizní technici. Prodej komínů a prodej a stavby krbů a krbových kamen.

Petko Kolařík

P. J. Šafaříka 619, Vrchlabí

Pokrývačské práce, montáže a revize hromosvodů, klempířské práce, rekonstrukce střech, vložkování a opravy komínu, veškeré práce ve výškách pomocí horolezecké techniky, protipožární ucpávky, spárování panelových domů, atd.

Petr Jáchym

U Starého mlýna 317, Praha 22

Rekonstrukce starých komínů vložkováním na jakékoliv médium. Frézování komínů zprostředkuji. V naší nabídce jsou samozřejmě klasické kominické práce,tj.čištění spalinových cest, vystavení periodických kontrol spalin.cest dle vyhl. č.34/2016 Sb.,vystavení výchozích revizí s kulatým razítkem dle ČSN...

Petr Luňák

Lánská 327, Červený Kostelec

Kompletní kominické práce, vložkování komínů, NR - kouřovody, komínové nástavce, vícevrstvé komíny, frézování komínů, montáže komínových systémů, revize komínů, rekonstrukce starých komínů, prohlídky a čištění komínů. Zpráva o provedení kontroly nebo čištění spalinové cesty dle zákona č.320/2015 Sb....

Roman Pavlíček

Old. Dobiáše 577, Pečky

Provádím instalatérské, topenářské i plynařské práce. Nabízím revize plynových zařízení a kominické práce.

refraprofi s.r.o.

V Chaloupkách 60, Vysoký Újezd

REFRAPROFI je společnost zabývající se projekcí, poradenstvím a výstavbou v oblasti žáruvzdorných vyzdívek tepelně technických zařízení.

Veřejné záznamy

AHA KOMÍN s.r.o.

Zámecká 4076, Frýdlant

AKKOMÍNY s.r.o.

U Stadionu 2144, Břeclav

ALCON TRADE s.r.o.

Sokolovská 1100/2, Bílovec

ATC industry trade moravia s.r.o.

Sokolská třída 1615, Moravská Ostrava a Přívoz

AZ Komín

Na pahorku 99/34, Milovice

Adam Kabašta

Hradčany 62, Hradčany

Adam Pařízek

Zámečnická 1514, Plzeň 3

Adam Šebesta

Linhartice 150, Linhartice

Aha komín

Mezibranská 21, Frýdlant

Aleš Fiala FiTherm

Nová víska u Rokle č.43, Kadaň

Aleš Gardoň

Dětřichov nad Bystřicí 17, Dětřichov nad Bystřicí