DevContact.cz
| katalog stavebních firem

Instalatérské práce (Nalezeno 4 605 firem)

Doporučené záznamy

František Hocek

V Chaloupkách 23, Úholičky

Provádíme montáže všech druhů topení, vnitřní i venkovní vodovody, veškerých zařizovacích předmětů, plynových přípojek a domovních plynovodů, kanalizací a vložkování komínů. Kompletní služby včetně dodávky materiálu, vypracování projektů a zajištění revizí. Nabízíme realizaci solárních systémů.

František Mašlar

Mělnická Vrutice 84, Velký Borek

Provádím Zednické, instalaterské i topenářské práce atd. Pohybuji se v Praze a Středních čechách.

Hrubinstal s.r.o.

Heřmaň 48, Heřmaň

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce - voda, kanalizace, topení, plyn, (havárie, montáže). Zajišťujeme rozvody vody, montáže kotlů, ústřední a podlahové topení, rekonstrukce koupelen a bytových jader. Rekonstrukce a opravy rozvodů.

Jakub Jirčík

Dolní Čermná 471, Dolní Čermná

Firma se zabývá instalací a servisem jako je voda, plyn, topení, odpady, kotle, tepelná čerpadla a rekonstrukce koupelen.

Jiří Mates

Sídliště 322, Moravský Krumlov

Nabízím vodoinstalace - topení, kanalizací, dále rekonstrukce koupelen, podlahové topení, kotelny, montáže stabilního hasícího zařízení.

Jiří Štodt

Nové Sady 988/2, Brno- Staré Brno

Realizuji instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace.

LK Heating s.r.o.

Na Folimance 2155/15, Praha 2 - Vinohrady

Vše od projektu po realizaci včetně servisu. Projektujeme a montujeme tepelná čerpadla, podlahové vytápění a solární systémy. Naše tepelná čerpadla patří k nejvýhodnějším na trhu. Přesto mají vysokou účinnost a spolehlivě fungují i při silných mrazech. Nabízíme kompletní servis. Pomůžeme s výběrem...

Libor Bureš

Arbesova 4/4, Brno-sever

Provádíme instalace vody, topení, odpadu, plynu, solárních systémů, kompletní elektro práce, včetně certifikací. Dále veškeré zednické, sádrokartonářské a podlahářské práce - pokládka i renovace, včetně vytápění. Provádíme kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů. Kvalitní práce na míru.

Martin Hanzelka

Komenského 394, Cvikov

Nabízíme služby v oblasti voda, topení, tepelná čerpadla.

Martin Karabáček

Střemy 96, Střemy

Dělám kompletně instalaterské a topenářské práce.

Martin Počepka

Havanská 2812, Tábor

Provádíme instalatérské práce (montáže a opravy rozvodů vody), topenářské práce (topení, tepelná čerpadla).

Michal Šimíček

Kosmonautů 629/56, Karviná - Ráj

Firma nabízí instalatérské a topenářské práce, služby v rámci energetiky. Působnost v Moravskoslezském a Jihomoravském kraji. instalatérské, plynařské, topenářské práce stavební práce: rekonstrukce RD a bytů - zednické práce ( omítky, štuky apod.)

Milan Svobodný

Lidická tř. 1271/238, České Budějovice

Realizuji instalatérské, topenářské a plynařské práce. Jihočeský kraj.

PATOK a.s.

U Porcelánky 2903, Louny

Komplexní správa kanalizace - výstavba, čištění, videoinspekce a tlakové zkoušky, bezvýkopové opravy. Provádíme úklid a čištění technologií sacím bagrem - odsáváme sypké a prašné materiály, též husté kaly, včetně ADR odvozu a odstranění odpadů. Realizujeme zakázky v rámci celé ČR.

Petr Maňásek

Polešovice 47, Polešovice

Provádím kompletní rekonstrukce bytů, koupelen, interiérů rodinných domů. obkladačské, vodoinstalatérské práce. Nabízím zednické a elektro instalační práce, včetně revizí. Dodávka stavebního materiálu, zařizovacích předmětů a sanity

Radek Ducháč

Novoměstská 11, Náchod, Bražec

Firma Topenářství Radek Ducháč nabízí návrh, dodávku a montáž: TEPELNÝCH ČERPADEL, SOLÁRNÍCH SYSTÉMU (fotovoltaika + termika), TOPENÍ, PLYNU a další topenářské služby. "Spolupracujeme se spolehlivými výrobci. Poskytujeme dlouhodobý servis. Nabízíme administraci dotace (Nová zelená úsporám, Ko...

Radim Drak

Na Lukách 736/24, Ostrava - Stará Bělá

Společnost Radim Drak se specializuje na vodoinstalace a svařování. Sídlo má v Ostravě - Staré Bělé a nabízí řešení jak pro soukromé zákazníky, tak pro firemní klientelu. Kvalitní materiály a moderní technologie jsou pro něj samozřejmostí.

RoN - TOP s.r.o.

Žižkova 783, Volyně

Nabízíme širokou škálu služeb co se týče dodávky, montáže a servis oboru topení, plyn, solární systémy a vodoinstalace.

Stanislav Moučka

Na Vápenici 139, Lišany

Zajišťujeme dodávku a montáž ústředního vytápění, podlahové topení, vodovodů, rozvodů plynu do rodinných domů, bytů. Provádíme rekonstrukce uhelných a plynových kotelen. Hledám šikovného elektrikáře.

Tomáš Kupča

Skotnice 287, Skotnice

Realizuji kompletně instalatérské práce, topenářské práce, rozvody vody, rozvody topení, plynu, montáže podlahového topení, montáže solárních systémů atd...