DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Neznámý subjekt neoprávněně zneužívá jméno B2M.CZ a Hledat.cz, rozesílá falešné faktury a předžalobní výzvy. Jedná se o podvod. Neprovádějte žádné platby. Pokud jste takovou zprávu obdrželi, kontaktujte nás. Více zde.
DevContact.cz
| katalog stavebních firem

Miroslav Škarda

Fibichova 640, Chrudim III

VIP Ateliér - vše pro náročné na klíč po celé ČR Návrhy, projekty, stavby, generální dodávky staveb a realizace interiérů. kamenné domy, dřevostavby, exkluzivní interiéry, VIP servis a catering, výroba interiérů a nábytku, gastrotechnologická vybavení, služby a servis. Projekty, včetně stavebního povolení, interiéry nejprestižnějších světových výrobců. Autorizovaný zástupce architektů, stavebních a interiérových firem.

Adresa Fibichova 640, Chrudim III
Web www.vipatelier.eu/viewpage.php?page_id=61

Zajímavé produkty jiných firem

Kancelářský nábytek

  • Lokalita: Ústí nad Labem-město, Vaňov,

Úklid bytů a rodinných domů

  • Lokalita: Praha 7, Holešovice

Zateplování fasád

  • Lokalita: Cítoliby

Speciální stavby

  • Lokalita: Solnice

Nízkoenergetické a pasivní domy, dřevostavby

  • Lokalita: Liberec (nečleněné město)

Okna a dveře

  • Lokalita: Pardubice II, Polabiny

Sádrokartonářské práce

  • Lokalita: Veltrusy

Rozpočtářské práce

  • Lokalita: Solnice

Návrhy staveb

  • Lokalita: Brno-sever, Soběšice

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.