DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Neznámý subjekt neoprávněně zneužívá jméno B2M.CZ a Hledat.cz, rozesílá falešné faktury a předžalobní výzvy. Jedná se o podvod. Neprovádějte žádné platby. Pokud jste takovou zprávu obdrželi, kontaktujte nás. Více zde.
DevContact.cz
| katalog stavebních firem

Ing. Jan Šolta

K dolům 2068/2, Praha 12

Zabýváme se navrhováním kamenných obchodů - od designu, přes výrobu a jejich realizaci, až po správný marketing obchodu. Přemýšlíme o zákazanících tak, aby se ve Vašem obchodě cítili příjemně, našli, co hledají a odcházeli se svým nákupem spokojeni. Zajišťujeme také poradenství a školení v oblasti retail či obchodního marketingu a visual merchandisingu.

Adresa K dolům 2068/2, Praha 12
Web www.omnisense.cz

Zajímavé produkty jiných firem

Bižuterie stojánky pultové

  • Lokalita: Brno-Slatina

Rodinné domy Příbram

  • Lokalita: Tábor

Projektování staveb

  • Lokalita: Praha-Suchdol

Nábytek

  • Lokalita: Praha 5

Kazetové markýzy Tendabox

  • Lokalita: 0 Praha 5

Rekonstrukce staveb

  • Lokalita: Tábor

Klasické obrazy

  • Lokalita: 0 Praha 5

Projekty a realizace interiérů

  • Lokalita: Brno-střed, Štýřice

Data z rejstříků

Informace o firmě Ing. Jan Šolta jsou bez záruky. Poslední aktualizace: 2. 5. 2026

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.