Jiří Piňos

doporučený záznam

Nabízíme pokládku průmyslových, litých betonových či anhydritových podlah. Dále realizujeme polyuretanové, antistatické, epoxidové a cementové stěrky, venkovní zpevněné betonové plochy, stěrky do potravinového průmyslu, základy, desky, stropy i monolitické stavby. Zajišťujeme hydroizolace a opravy. Dále provádíme zateplování budov, fasády (šlechtěné omítky, marmolity...), fasádní nátěry, stropní omítky, obklady a dlažby, rekonstrukce staveb, stavby rodinných domů na klíč. Naleznete nás také na http://www.fasadysnadno.cz. Zakázky realizujeme po celé České Republice.

Přejít na web dodavatele

Obory firmy


Produkty firmy

Stěrky do potravinového průmyslu

Stěrky do potravinového průmyslu s požadavkem na povrch určený pro přímý styk s potravinou.

Lite anhydritové podlahy

Provádíme zpravidla ze směsi dovážené přímo z betonárek nebo ze sil. Povrch je vhodný pod keramickou dlažbu, koberec, PVC, palubky, apod.

Cementové stěrky

Stěrky vhodné k zušlechtění narušených povrchů podlah, garáže bytových domů. Vyrovnávky pod finální podlahové krytiny.

Průmyslové podlahy

Provádíme zpravidla z betonů třídy C20/25 a C25/30, jako výztuž používáme rozptýlenou ocelovou výztuž (drátkobeton), rozptýlenou polypropylenovou výztuž, ocelové svařované sítě, ocelovou vázanou výztuž

Venkovní zpevněné betonové plochy

Provádíme zpravidla z betonů třídy C30/37 XF4 a C30/37 XA2, jako výztuž používáme výhradně ocelové svařované sítě. Povrch venkovních zpevněných ploch bývá polohlazený, případně zdrsněný.

Podlahy snadno

  • Lokalita : Bušovice

Kontakt

Adresa
Sedlecko 76, 338 24 Bušovice
E-mail
email
Web
http://www.podlahysnadno.cz
Telefon
+420776466660

87503158


Kontaktní formulář