Projekční a inženýrské služby

Kompletní projektová a inženýrská činnost. Nabízíme: zaměření staveb a vypracování dokumentace skutečného stavu. Vypracování studií, dokumentací pro vydání rozhodnutí o umístění staveb, dokumentací k žádostem o stavební povolení nebo dokumentací k provádění staveb. Zabýváme se projekty pro bydlení, staveb občanské vybavenosti, obchodních nebo průmyslových celků. Naší silnou stránkou jsou projekty rekonstrukcí a obnova historických objektů. Při své práci se snažíme hledat a navrhovat jednoduchá, praktická a účelná řešení. Upřednostňujeme čistotu a umírněnost vzhledu. Usilujeme o to, aby naší hlavní vizitkou byla kvalita odváděné práce.

Přejít na web dodavatele
  • Cena: dle rozsahu
  • Lokalita : Třebíč

Fotogalerie


Přílohy

Zajímavé produkty jiných firem

Linky

Linky

Firmám dodáváme též různé výrobní či balící linky. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu podle Vašich individuálních potřeb.Podle Vašich požadavků zpracujeme návrh řešení daného problému a studii, připravíme výkresovou dokumentaci – případně vyrobíme prototyp a odzkoušíme jej v praxi. Následně podle Vá...

Dopravníky

Dopravníky

Naše firma nabízí dopravníky pro různé druhy materiálu, sypký i kusový. U těchto dopravníků zajišťujeme též záruční a pozáruční servis.

Realizace staveb

  • Lokalita : Beroun

Projekty domů a staveb

  • Lokalita : Benešov

Rekonstrukce

  • Lokalita : Praha 3

Projekční kancelář

  • Lokalita : Sviadnov
Stroje pro pekaře a cukráře

Stroje pro pekaře a cukráře

Dodáváme též stroje pro potravinářský průmysl. S našimi stroji bude Vaše pekařská nebo cukrářská výroba efektivnější a jednodušší. Personál pro obsluhu odborně zaškolíme, též zajistíme námi dodaným strojům servis.

Projekt rodinného domu - dvě podlaží, do 150 m2

Projekt rodinného domu - dvě podlaží, do 150 m2

varianta přízemní a podkroví nebo patro, do 150 m2 zastavěné plochy, projekt pro ohlášení stavby nebo stavební povolení, včetně průkazu energetické náročnosti budovy, bez přípojek, bez změření radonového indexu pozemku

Architekti

  • Lokalita : Brno-Židenice

Projektová činnost

  • Lokalita : Prostějov

Geodetické zaměření

  • Lokalita : Praha 2

Kontakt

Plán projekt Kapucín, s.r.o.

Adresa
Blahoslavova 97, 674 01 Třebíč
Web
http://planprojekt.kapucin.cz