Kompletní rekonstrukce domu

Doporučujeme

Provádíme kompletní rekonstrukce celý domů, a to jak exteriéru, tak interiéru. Proměníte od A po Z Váš interiér i exteriér a splníme Vám sen o důstojnějším, modernějším, komfortnějším a designovým bydlení. Jsme stavební firma zaměřená na kompletní rekonstrukce. Nabízíme vysokou kvalitu prací za rozumné ceny.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita: Praha 10

Fotogalerie

Další produkty dodavatele

Logo

Rekonstrukce bytových prostor a bytového jádra

Váš byt by potřeboval zmodernizovat, předělat? Plánujete kompletní rekonstrukci nebo částečnou? Už se nemůžete dívat na umakartové jádro a hodláte se jej zbavit? Pak jsme tu pro Vás! Zkvalitněte Vaše bydlení, zvyšte jeho tržní hodnotu a najměte si nás na přestavbu.

SDK

Sádrokartonářství

Ve starších domech, ale i nových stavbách lze vytvořit sádrokartonové předstěny. Ty zlepšují tepelně-izolační vlastnosti celé místnosti. Sádrokarton je navíc vhodným povrchem pro finální malbu. Ze sádrokartonu lze zhotovit i stropní podhledy. Za sádrokartonem lze následně rozvádět kabeláž.

  • Lokalita: Praha 10
Rekonstrukce nebytových prostor

Rekonstrukce nebytových prostor

Provedeme rekonstrukci Vašich nebytových prostor – kanceláří, obchodů, skladů a dalších. Nový kabát dáme Vašim kancelářím, prodejnám, skladům, vzorkovnám, výrobním halám, garážím či dalším prostorám, jež využíváte k podnikání. Jsme schopni zrekonstruovat školky, školy, zdravotnická, sociální a kultu...

Správa budov

Technická správa budov

Potřebujete technickou správu budovy? Jsme firmou s mnoha zkušenými řemeslníky. Díky prováděným rekonstrukcím, které vyžadují vysoké odborné znalosti napříč všemi stavebními úkony, jsme schopni řešit téměř každý rutinní problém.

  • Lokalita: Praha 10

Kontakt

KOMPLET REKO s.r.o.

Adresa
Vršovická 800/47, 101 00 Praha 10
E-mail
email
Web
http://www.kompletreko.cz
Telefon
+420606086292

velká mapa

Kontaktní formulář