Prodej plynových kotlů, solární techniky, tepelných čerpadel, kli…

Doporučujeme

Italská společnost Unical je významným evropským výrobcem plynových horkovodních a parních kotlů, tepelných čerpadel, klimatizací a solární techniky, které zaručují: nejlepší pohodlí, vysokou bezpečnost, nízkou spotřebu energie, vysoký respekt k životnímu prostředí a inovaci dle potřeb trhu. Nabízíme: kotle, závěsné plynové kotle, stacionární plynové kotle, kondenzační závěsné plynové kotle, kondenzační stacionární plynové kotle, kotle na přetlakové hořáky <= 50kW, kotle na přetlakové hořáky > 50kW, kotle na tuhá paliva, plynové průtokové ohřívače, kotle a krby na peletky, bytové výměníkové stanice, tepelná čerpadla,klimatizace, honeywell - detektory oxidu uhelnatého, detektory úniku plynu, ovládací automatiky pro kotle, zapalovací automatiky, plynové armatury, termostaty, ventily a příslušenství, řízení více topných zón EVO.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Ostrava - Hulváky

Fotogalerie

Další produkty dodavatele

Náhradní díly

Náhradní díly na nástěnné plynové kotle DAKON a UNICAL

Jsme exkluzivním dovozcem náhradních dílů na nástěnné plynové kotle značky UNICAL a DAKON (vyrobené v licenci společnosti Unical)

Ocelový kotel na dřevo GASOGEN 3

Ocelové kotle na pyrolytické spalování dřeva Gasogen, Firex, Leniadens

Ocelový kotel na dřevo s pyrolytickým spalováním. Konstrukce z uhlíkové oceli tloušťky 8 mm. Spalování zpětným plamenem. Vysoká účinnost (over 84%). Optimalizace a řízení spalování pomocí regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu. Podpora dřevozplyňujícího spalování pomocí ventilátoru.

Výstavba kotelen - VIATHERM s.r.o.

  • Lokalita : Ostrava - Hulváky

Detektory kouře - VIATHERM s.r.o.

  • Lokalita : Ostrava - Hulváky

klimatizace - VIATHERM s.r.o.

  • Lokalita : Ostrava - Hulváky

Stacionární ocelový kotel Recal

  • Lokalita : Ostrava - Hulváky
Pokojová krbová kamna na peletky KALDUS

Pokojová krbová kamna na peletky Kaldus

Pokojová krbová kamna na peletky s teplovodním výměníkem. U výkonu 27 kW je součástí dodávky i 8 l expanzní nádoba. Objemný zásobník na peletky. Snadná obsluha. Obousměrné bezdrátové řízení krbových kamen (27 kW výkon). Infračervené řízení krbových kamen (15 kW výkon). Řízený systém spalování.

Klimatizace UNICAL

Nabídka nástěnných, kazetových, parapetních/stropních a podhledových klimatizací airCRISTA, DESair a MULTI, vzduchových bariér BA TC.

Plynové a parní kotle - VIATHERM s.r.o.

  • Lokalita : Ostrava - Hulváky

Tepelná čerpadla - VIATHERM s.r.o.

  • Lokalita : Ostrava - Hulváky

Stacionární ocelový kotel Ellprex

  • Lokalita : Ostrava - Hulváky

Kontakt

VIATHERM s.r.o.

Adresa
Varšavská 570, 709 00 Ostrava - Hulváky
E-mail
email
Web
http://www.viatherm.cz
Telefon
+420776711002


Kontaktní formulář