Pojezdové samonosné brány

Pojezdové samonosné brány, rám brány je obdobný jako u brány na kolečkách,ale na spodní část rámu je upevněn speciální vodící profil, který je nasazen na jeden pár ložiskových vozíků umístěných na základně na jedné straně vedle průjezdného otvoru za plotovým polem uvnitř pozemku.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Vyžlovka

Zajímavé produkty jiných firem

garážová vrata

Garážová vrata

V naší nabídce naleznete sekční a rolovací garážová vrata. Sekční vrata se otevírají směrem nahoru a zajíždějí na kolejnicích pod strop. Lamely rolovacích vrat se navíjí na hřídel, která je umístěná nad vraty.

zasklení

Zasklení balkonů a lodžií

Jedním z široké nabídky produktů Světa oken je také zasklívání balkonů a lodžií. Nabízíme zákazníkům různé možnosti a způsoby zasklení lodžií a balkonů.

trojsklo

Okna

Svět oken nabízí široký sortiment výrobků. Naší hlavní vlajkovou lodí jsou okna. Vybírat můžete z: oken plastových, ta vyrábíme z kvalitních německých profilů Gealan oken hliníkových vyráběných z profilů Ponzio a Blyweert.

Plastová okna

  • Lokalita : Seloutky

Garážová a průmyslová vrata

  • Lokalita : Litoměřice

Interiérové dveře

  • Lokalita : Jablonec nad Nisou
venkovní rolety

Stínící technika

Kvalitní žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu, široký sortiment kvalitní stínící techniky od předního českého výrobce.

plastové

Dveře

Vyberete si u Světa oken, českého výrobce, který má ve své nabídce široký sortiment vchodových i interiérových dveří. Navíc můžete volit z mnoha barevných i vzhledových provedení, tak aby se vstupní dveře hodily právě pro Váš dům či byt.

Vrata a dveře

  • Lokalita : Brno

Kontakt

František Černoch

Adresa
Na Staré cestě 221, 281 63 Vyžlovka
Web
http://www.vrata-profi.cz