Elektrické zámky

Otočné brány vyžadují od určitého zatížení větrem elektrický zámek. Jednokřídlé otočné brány se zajistí na sloupku nebo u země, dvoukřídlé vždy u země.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Kutná Hora, Hlouška

Zajímavé produkty jiných firem

garážová vrata

Garážová vrata

V naší nabídce naleznete sekční a rolovací garážová vrata. Sekční vrata se otevírají směrem nahoru a zajíždějí na kolejnicích pod strop. Lamely rolovacích vrat se navíjí na hřídel, která je umístěná nad vraty.

zasklení

Zasklení balkonů a lodžií

Jedním z široké nabídky produktů Světa oken je také zasklívání balkonů a lodžií. Nabízíme zákazníkům různé možnosti a způsoby zasklení lodžií a balkonů.

trojsklo

Okna

Svět oken nabízí široký sortiment výrobků. Naší hlavní vlajkovou lodí jsou okna. Vybírat můžete z: oken plastových, ta vyrábíme z kvalitních německých profilů Gealan oken hliníkových vyráběných z profilů Ponzio a Blyweert.

Plastová okna

  • Lokalita : Seloutky

Garážová a průmyslová vrata

  • Lokalita : Litoměřice

Interiérové dveře

  • Lokalita : Jablonec nad Nisou
venkovní rolety

Stínící technika

Kvalitní žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu, široký sortiment kvalitní stínící techniky od předního českého výrobce.

plastové

Dveře

Vyberete si u Světa oken, českého výrobce, který má ve své nabídce široký sortiment vchodových i interiérových dveří. Navíc můžete volit z mnoha barevných i vzhledových provedení, tak aby se vstupní dveře hodily právě pro Váš dům či byt.

Vrata a dveře

  • Lokalita : Brno

Kontakt

Josef Matura

Adresa
Puškinská 659, 284 01 Kutná Hora, Hlouška
Web
http://www.josefmatura.cz