Firmy (nalezeno 5 firem)

SIGLAS s.r.o.

Veškeré sklenářské práce. Návrhy, výroba a opravy vitráží. výroba lam...

Stanislav Římek, Ing., obchodní činnost

výroba a prodej keramického skla do krbu a krbových kamen

Vladimír Krampera

Nabídka sklenářských prací, rámování, paspartování, broušení a vrtání....

Pavel Šetek

Sklenářské služby, rámování obrazů a vitráže.

Produkty (nalezeno 8 produktů)

Interiérová skla

Interiérová skla

Dodáváme fazetovaná skla a zrcadla různých rozměrů. Lepíme zrcadla i zrcadlové stěny. Montujeme vypouklá zrcadla pro vnitřní i venkovní použití (do obchodů před garáže apod.). Instalujeme celoskleněné dveře (kalené sklo) včetně dodání kování.

  • Lokalita: Vlašim
Vitráže

Vitráže

Jedná se o samonosné vitráže (odpadá členění na několik dílů nebo vyvazování k nosným vzpěrám, které vizuálně narušují celistvost obrazu), u kterých je možné zvolit barvu kovu (stříbrná, měděná, kovově-černá) a takovéto vitráže téměř nejsou limitovány rozměry.

  • Lokalita: Vlašim
Bezpečnostní skla

Bezpečnostní skla

Bezpečnostní skla v různých třídách bezpečnosti. Neprůstřelná skla odolná průstřelu požadovaných typů zbraní. Skla protipožární s různou dobou požární odolnosti, dodáváme v provedení s leštěným drátem nebo čirá.

  • Lokalita: Vlašim
Opracování skla

Opracování skla

Provádíme opracování rovných i oblých hran skel do tvaru "C", na ručních i automatických brusech, včetně leštění hran. Skla pískujeme ornamentem dle nabídky našeho katalogu i dle vlastních návrhů. Provádíme i hloubkové pískování.

  • Lokalita: Vlašim
Nábytková skla

Nábytková skla

Vyrábíme nábytková skla dle šablon nebo technických výkresů. Na nábytková a interierová skla včetně zrcadel provádíme pískování ornamentů dle našeho katalogu nebo dodaných vzorů zákazníka (např. motivy z obkladových dlaždic). Dodáváme fazetovaná skla a zrcadla různých rozměrů.

  • Lokalita: Vlašim
Skleněné bytové doplňky

Skleněné bytové doplňky

V naší vzorkové prodejně vystavujeme a prodáváme různé bytové doplňky a šperky ze skla. Jedná se o naše výrobky, nebo výrobky našich známých sklářů. Jsou to například již zmíněné šperky, ručně vyráběné a pískované, dárkově balené.

  • Lokalita: Vlašim
Izolační skla

Izolační skla

Provádíme zasklívání a správky oken tepelně či zvukově izolačními dvojskly, popř. trojskly. zolační dvojskla dodáváme v kombinaci čirých, ve hmotě barvených, ornamentních, protipožárních, antisolárních nebo bezpečnostních skel.

  • Lokalita: Vlašim
Sklenářské práce

Sklenářské práce

Zabýváme se zasklíváním oken a jejich správkou pro jednoduchá i několikanásobná zasklení, provedená na sklenářský nebo silikonový tmel. Montujeme skla do výkladních skříní a stěn běžných i nadměrných rozměrů. Instalujeme zrcadlové a dekorativní interiérové stěny a příčky.

  • Lokalita: Vlašim