OPTIMA k.s.

Optima k.s. se sídlem ve Staré Pace je dceřinou společností firmy Optima Baufertigteile Erlangen GmbH&Co. s více než 75-ti letou tradicí výroby oken a dveří, která se ve Spolkové republice Německo řadí k předním výrobcům dřevěných i plastových oken a dveří a jako jeden z mála výrobců i systémovému provedení dřevěných oken s hliníkovým pláštěm. V České republice podniká firma Optima od roku 1994, kdy byl ve Staré Pace uveden do provozu závod na výrobu plastových oken a dveří, který lze objemem výroby považovat za největšího výrobce plastových oken a vchodových dveří v České republice. Základní jmění firmy v České republice (Optima k.s.) činí 17.500.000,00 Kč, jako komanditní společnost ručí firma celým svým majetkem. Celkový počet zaměstnanců firmy Optima činí 513 (údaj platný k 31.1.2001).


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

garážová vrata

Garážová vrata

V naší nabídce naleznete sekční a rolovací garážová vrata. Sekční vrata se otevírají směrem nahoru a zajíždějí na kolejnicích pod strop. Lamely rolovacích vrat se navíjí na hřídel, která je umístěná nad vraty.

Garážová vrata

  • Lokalita : Vsetín
plastové

Dveře

Vyberete si u Světa oken, českého výrobce, který má ve své nabídce široký sortiment vchodových i interiérových dveří. Navíc můžete volit z mnoha barevných i vzhledových provedení, tak aby se vstupní dveře hodily právě pro Váš dům či byt.

Dveře

  • Lokalita : Vsetín

Plastová okna

  • Lokalita : Seloutky

Plastová okna

  • Lokalita : Seloutky
venkovní rolety

Stínící technika

Kvalitní žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu, široký sortiment kvalitní stínící techniky od předního českého výrobce.

Stínící technika

  • Lokalita : Vsetín
trojsklo

Okna

Svět oken nabízí široký sortiment výrobků. Naší hlavní vlajkovou lodí jsou okna. Vybírat můžete z: oken plastových, ta vyrábíme z kvalitních německých profilů Gealan oken hliníkových vyráběných z profilů Ponzio a Blyweert.

Okna

  • Lokalita : Vsetín
zasklení

Zasklení balkonů a lodžií

Jedním z široké nabídky produktů Světa oken je také zasklívání balkonů a lodžií. Nabízíme zákazníkům různé možnosti a způsoby zasklení lodžií a balkonů.

Garážová a průmyslová vrata

  • Lokalita : Litoměřice

Garážová a průmyslová vrata

  • Lokalita : Litoměřice

Kontakt

Adresa
Optima 359, 507 91 Stará Paka
Web
http://www.optima_ks.cz