Insastav s.r.o.

doporučený záznam

V současné době se specializujeme zejména na odvlhčení objektů včetně sanací a chemické injektáže. Dále se zabýváme celkovou rekonstrukcí objektů a bytových jednotek. Nabízí širokou škálu stavebních úkonů, díky čemuž na nahlížím na jednotlivé projekty komplexně. Samozřejmostí je zajištění projektové dokumentace a stavebního povolení. Autodoprava do 3,5t po celé republice.Také zajišťujeme strojní čištění kanalizace a odpadů do 200 mm.

Přejít na web dodavatele

Obory firmy


Produkty firmy

 Insastav s.r.o. -  Odvlhčení a sanace zdiva

Insastav s.r.o. - Odvlhčení a sanace zdiva

Vlhké zdivo se objevuje zejména ve starších objektech v důsledku jeho nerealizované či špatně provedené hydroizolace během výstavby. Postiženy bývají staré domy, hrady, zámky, ale i nové moderní objekty při špatném zpracování projektu. Vlhké zdivo v uzavřených prostorech poskytuje optimální růstové ...

  • Lokalita: Praha 22
Odvlhčení a sanace zdiva

Stavby na klíč

Pro klienty realizujeme kompletní stavební činnost - od rekonstrukcí objektů po novostavby. Naší výhodou jsou bohaté zkušenosti a know-how, jak si poradit i se zdánlivě náročnými projekty..

  • Lokalita: Praha 22
Insastav s.r.o.

Insastav s.r.o.

V současné době se specializujeme zejména na odvlhčení objektů vč. sanací a chemické injektáže. Dále se zabýváme celkovou rekonstrukcí objektů a bytových jednotek. Kompletní nabídku naleznete zde. Mezi naše nejvýznamnější realizace patří sanace a rekonstrukce fasád Vrbovského paláce, sanace zdiva...

  • Cena: Dle rozsahu práce
  • Lokalita: Praha 22
STROJNÍ ČIŠTĚNÍ KANALIZACÍ

STROJNÍ ČIŠTĚNÍ KANALIZACÍ

Strojově čistíme kanalizace menších průměrů, např. odpadní potrubí u van, umyvadel, dřezů, pisoárů atd. To vše elektrickým přístrojem REMS a čistících nástrojů, jako jsou výkonné spirály, speciální vrtáky a další speciální nástroje, které si snadno poradí s ucpaným potrubím.

  • Lokalita: Praha 22

Kontakt

Adresa
Vlárská 1404, 104 00 Praha 22
E-mail
email
Web
http://www.insastav.cz/
Telefon
+420724033205

24217930

velká mapa

Kontaktní formulář